Ten pocit...

23. června 2015 v 10:41 | Adrik |  Lifestories
Ciao!
Dneska jsem tu po delší době s novým článkem. Určitě si říkáte, co ten název znamená. Ihned vám to vysvětlím.

Určitě každý z vás zná ten pocit, když něco chcete a nejde to, ne? Já s ním žiju každý den, ale za pár týdnů to půjde. A o co vlastně jde?

V minulém článku jsem se vám zmiňovala o hře, přes kterou jsem poznala jednoho kluka, ne? Tak tento "příběh", který vám budu povídat, začíná ve stejném bodě, na této hře.

Na té hře jsem už přesně padesát tři dní. Když jsem na té hře byla druhý den, poznala jsem jednu super holčinu, se kterou jsem si rozuměla hned od první minutky. Asi po týdnu od našeho setkání byla nucena odejít, ale vrátila se v podobě dalších dvou postav, které po čase také "vyhodila". Nakonec jsem se seznámila s jedním super děvčetem, které nese jméno Mia Wings. Celé naše kamarádství začalo jednou úplně obyčejnou zprávou. Stálo v ní: "Ahojky, budeme kamarádky?" Vteřinku na to jsem jí odepsala, že uvidíme, jak si budeme blízké. Několik minut na to započala naše první hra a já zjistila, že tohle bude úžasná kamarádka. Propsali jsme si asi jeden dva týdny čtyřiadvacet hodin denně a nakonec jsme si na sebe vzali i nonRPG (mimoherní) kontakt. Přes stálé chatování i fakt že bydlíme od sebe minimálně 500 kilometrů jsme se staly výborné kamarádky. Mohla bych to nazvat, že jsme i BF a možná dokonce i BFF. Před asi dvěma týdny jsem se od ní dozvěděla zajímavou novinku. Ona byla ta holčina, se kterou jsem se potkala ten druhý den a ta, co projela tři postavy. Bylo to jedno z nejlepších zjištění v mém životě, teda pokud nepočítám to, že jsem zjistila, že mě přestali šikanovat, ale to je zase jiný příběh...

Už jen dva týdny a několik dní a uvidíme se naživo. Doufám, že se to nepokazí...

Vaše
Adrik

Pokud budete chtít další mé Lifestories, napište do komentu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adéla. HL. Adéla. HL. | Web | 23. června 2015 v 10:59 | Reagovat

Mám ten stejný pocit..:'))

2 lifebymyeyes lifebymyeyes | 23. června 2015 v 11:11 | Reagovat

[1]: Jsem ráda že v tom nejsem sama (teda kromě mé kamarádky :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama