Jsem vegetarián?

7. července 2015 v 10:14 | Adrik |  Lifestories
Ciao!
Po delší době jsem zpět s dalším článkem. Než mě ukamenujete, chci jenom vysvěrlit, proč jsem tu nebyla. Před týdnem jsem byla na vydlabávání bradavice, která se mi usadila na pravém palci vedle nehtu, takže jsem ho musela mít obvázaný a s tím prostě nešlo psát. Teď už je to naštěstí lepší a už si to jen desinfikuju, takže tu jsem.

Takže. Hlavní téma o kterém chci dneska psát. Jsem vegetarián? Upřímě, ten typický, co se vzdá všeho co je ze zvířat fakt nejsem, ale dalo by se o mě říct že patřím do jedné z podkategorií vegetariánství. Do pescopollovegetariánství.

Teď se asi všichni ptáte, co to u všech čertů je, no ne? Tohle pescopollovegetariánství je vlastně to, že ti, co jsou poscopollovegetariány, nejedí pouze maso savců. Např. vepřové, hovězí... Ale drůbeží, rybí a výrobky ue zvířat (mléko, med) si klidně dají.

Ale já možná nejsem ani ten typický pescopollovegetarián. Já osobně, když musím, tak si to vepřové dám, ale nevyhledávám ho. Nebo třeba šunky. To přežívám jen na kuřecí, i když mi taťka pořád nabízí vepřovou, ale mě přijde hnusná.

Ale jak jsem se k pescopollovegetariánství dostala? No, abych byla upřímná, vlastně mě k tomu dovedla naše školní jídelna. Většinou se můj jídelníček (podle vybraných obědů) zkládá asi z tohohle:

PONDĚLÍ - Většinou salát
ÚTERÝ - sladké
STŘEDA - salát nebo těstoviny
ČTVRTEK - omáčky s vepřovým a knedlíky
PÁTEK - zas vepřové s omáčkou

Jenomže u nás ve škole se črvrtky a pátky prostě nevydaří. Naše paní kuchařky to vepřové, hovězí a a zak dál neumí moc dobře ochutit, takže jsem si navykla ho automaticky přestat jíst. Pak už jsem si na to navykla i doma, protože mamka většinou dělá jen kuřecí. Ale vepřového na šlehačce se asi nedovedu vzdát nikdy.

Vaše
Adrik
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama